ZAUJÍMA VÁS ŽIVOT A KULTÚRA MIESTNYCH OBYVATEĽOV BALI?

RADI BY STE SA DOZVEDELI NIEČO VIAC O ICH MENTALITE, ZVYKOCH, NÁBOŽENSTVE, SVIATKOCH A CEREMÓNIÁCH ?

„Nech sme v ktorejkoľvek krajine, platí, že čím viac o nej a jej ľuďoch vieme, tým lepšie dokážeme pochopiť, čo sa deje okolo nás a tak na hlbšej úrovni oceniť to, čo zažívame“

Sme EMILY A PETER PARKER, dobrodruhovia, čo milujú životné výzvy. Predali sme dom a odišli na tropický ostrov Bali.

Priznávame, že nie je vôbec jednoduché urobiť takéto rozhodnutie a ak sa pýtate, či sme ani na okamih nezaváhali, tak vám poviem ÁNO. Boli dni, keď sme váhali, zvažovali všetky možné PRE a PROTI, hovorili si, či naozaj “ideme do toho”, či to nie je unáhlené. No potom si hovoríme KEDY AK NIE TERAZ? Sme voľní, nič nás tu nedrží a kedykoľvek sa môžeme vrátiť. Veď cestovanie a zážitky sú to najlepšie, čo môžeme deťom ukázať a dať. 

JE TO ŠKOLA DO ŽIVOTA, KTORÚ NENÁJDEME V ŽIADNEJ KNIHE, TAK NAČO ČAKAŤ NA „AŽ NIEKEDY?! 

Presne 30. marca 2022 sme pristáli na OSTROVE BOHOV.

Počas tohto obdobia sme si našli mnohých kamarátov. Zaujíma nás život miestnych, túžili sme sa viac dozvedieť o ich zvykoch, kultúre a náboženstve, ktoré sú tak jedinečné a nezameniteľné. O tieto poznatky a zážitky sa chceme podeliť aj s vami a preto sme ich vložili do ebooku.

Tento ebook je písaný na základe našich osobných skúseností, tak ako sme ich zažili my, tak ako nám ich odovzdali a ukázali miestny obyvatelia Bali.

MÁME POCIT, ŽE KAŽDÝ DEŇ JE PRE NICH SVIATKOM.

AK AJ VÁS LÁKA OSTROV BALI, TÚŽITE SA DOZVEDIEŤ VIAC O JEHO OBYVATEĽOCH, ICH ŽIVOTE A KULTÚRE, STAČÍ SA ZAČÍTAŤ DO NÁŠHO EBOOKU.
POMÔŽE VÁM OBJAVIŤ A ZORIENTOVAŤ SA V BALIJSKÝCH ZVYKOCH, NÁBOŽENSTVE, SVIATKOCH A CEREMÓNIÁCH.
ebook zdrama BALIJSKÉ SVIATKY A CEREMÓNIE emily parker peter parker

46-stranový ebook, vďaka ktorému lepšie spoznáte a pochopíte ľudí žijúcich na OSTROVE BOHOV.

NÁJDETE V ŇOM JASNE A PREHĽADNE OPÍSANÉ VÄČŠIE VEREJNÉ ALE AJ MENŠIE RODINNÉ CEREMÓNIE, OBRADY A RITUÁLY, DOPLNENÉ O NAŠE ZÁŽITKY A KRÁSNE FOTOGRAFIE.
EBOOK, KTORÝ OBOHATÍ VAŠU VIRTUÁLNU KNIŽNICU, ZÍSKATE ÚPLNE ZDARMA.

NAHLIADNITE DO JEHO OBSAHU

ebook zdrama BALIJSKÉ SVIATKY A CEREMÓNIE emily parker peter parker

Aj keď sa masová turistika dostala na Bali pred mnohými desaťročiami, balijčania si aj naďalej zachovávajú svoju jedinečnú kultúru, ktorú vidieť a cítiť na každom kroku. Sme nesmierne vďační, že vám môžeme aspoň kúsok z nej priniesť do vašich domovov.