Ebooky

ebook zdrama BALIJSKÉ SVIATKY A CEREMÓNIE emily parker peter parker

BALIJSKÉ SVIATKY A CEREMÓNIE

ebook zdarma

46-stranový ebook, ktorý obohatí vašu virtuálnu knižnicu a pomôže vám lepšie spoznať ľudí žijúcich na OSTROVE BOHOV. Nájdete v ňom jasne a prehľadne opísané väčšie verejné ale aj menšie rodinné ceremónie, obrady a rituály, doplnené o naše zážitky a krásne fotografie.

emily parker ebook balime na bali

BALÍME NA BALI

ebook

Sme slovenská rodina, dobrodruhovia, čo milujú životné výzvy. Presne 30. marca 2022 sme pristáli na ostrove bohov Bali.Všetky naše poznatky a skúsenosti sme spísali do ebooku. Pred očami máte 108-stranového sprievodcu, ktorý vám pomôže na vašej ceste na tento čarokrásny ostrov. Spolu s ebookom dostanete zdarma aj praktický CESTOVNÝ CHECKLIST.

HOVORÍME BAHASOU MLUVÍME BAHASOU základné slová a frázy v balijskej a indonézskej bahase základní slova a fráze v balijské a indonéské bahase Emily Parker, Peter Parker

HOVORÍME BAHASOU/MLUVÍME BAHASOU

slovníko-frázovník

obsahuje viac ako 1100 slovíčok a 130 základných fráz v indonézskej a balijskej BAHASE (jazyku). Pomôže vám lepšie sa dohovoriť s miestnymi obyvateľmi Bali a Indonézie. Pripravili sme ho pre vás v slovenskej a českej verzii. 162-stranový slovníko-frázovník môžete mať stále k dispozícii vo svojom mobile alebo počítači.

POWER JOGA PRE ZANEPRÁZDNENÉ MAMY

ebook a online kurz

Pomocou krátkych, nenáročných no účinných zostáv pomáham zaneprázdneným mamám harmonizovať telo a myseľ tak, aby boli krásne spokojné a plné energie. Ebook - jednoduchý manuál pre začiatočníkov, kde nájdete aj moje rady v stravovaní a starostlivosti o seba. Online kurz - inštruktážne videá a celé lekcie power jogy. Ak vás zaujíma ako to v kurze vyzerá

20 MINÚT POWER JOGY PRE ZANEPRÁZDNENÉ MAMY

ebook zdarma

Pozdrav slnka je základným pilierom jogy, s neskutočnými účinkami na telo a myseľ. V tomto ebooku sa naučíme jeho správne prevedienie. Spolu s ebookom obdržíte aj 20 minútovú lekciu power jogy a ako bonus relaxačnú lekciu z online kurzu Power joga pre zaneprázdnené mamy.