duha šťastia, kamaratstvo, spolupraca

Kamarátstva a dúhy šťastia od Dunaja až po Vltavu

Áno aj také môžu byť dúhy.
No nemyslím tým skutočnú dúhu, aj keď ktovie…príroda nás v posledom čase neustále prekvapuje a keďže u susedov v Čechách poriadne riadilo tornádo, možno sa raz dočkáme aj obrovskej dúhy.
Ja by som vám však rada opísala príbeh našich malých dúh šťastia, ktoré vznikli v spolupráci so známou českou dizajnérskou značkou Chic by pig.

Ale poďme pekne po poriadku : )
Boli to práve moje už dve dospelé dcéry, ktoré mi založili účet na instagrame. Teda aby som bola presná, založili ho Kubíkovi. Tento náš malý huncút si získal srdce nejedného followera a ja som som tu spoznala veľa super mamičiek. Vzájomne si pomáhame, podporujeme sa, inšpirujeme a vzniklo z toho aj nejedno kamarátstvo.

Jedným z nich je aj kamarátsvo s Kateřinou Kupcovou, ktorá je spolu s jej manželom Janom zakladateľkou už spomínanej českej značky Chic by pig.

Z kvalitných materiálov navrhujú elegantný, minimalistický nábytok a doplnky do detských izieb. Ich maskotíkom je prasiatko – štetináč, ktorého snáď už pozná každý nielen v Čechách ale aj na Slovensku. Toto prasiatko šťastia učarovalo nielen deťom ale obľúbili si ho aj rodičia a jeho podobizeň zdobí izbičku nejedného drobca.

A tak sa dostalo aj ku nám. Ja som si už nejaký ten čas robila „zálusk“ na ich vecičky. S Katkou sme si viackrát písali a zistili sme, že sme takpovediac „rovnaká krvná skupina“.

Častokrát mi pri našej komunikácii tiekli slzy od smiechu.

Mali sme v pláne navštíviť stovežatú Prahu a keď sme od Katky dostali pozvanie na blížiaci sa Czech design week 2019, bolo rozhodnuté.
Pre štetináča sme si išli osobne : )

Stretnutie naplnilo naše očakávania a okrem nezabudnuteľných zážitkov sme si odnášali aj krásne kúsky od Chic by pig. A tak si chrochtálek už dva roky hovie na Kubíkovej postieľke. A nielen on ale spolu s ním aj krásne posteľné obliečky a detský kufrík tej istej značky.
Kubík iné obliečky ani nechce a vankúša so štetináčom sa nesmie nikto ani dotknúť : )

Tento rok nám naše kamarátstvo prinieslo veľmi milú spoluprácu.

Mne učarovala joga a macramé, Katka má zase cit pre dizajn. Slovo dalo slovo a zlato-biela dúha šťastia nenechala na seba dlho čakať. Svoju premiéru zažila tento rok v júni, kde sme vám ju osobne predstavili na festival mini v Prahe. Okrem nej aj jej kámošky v striebornej a ružovo-zlatej alebo ak chcete rosegold farbe.

Kto nás pravidelne sleduje na instagrame, určite ste to zaregistrovali : )
A nie je to len hocijaká dúha.

Naša dúha šťastia má aj svoj príbeh,

ktorý si môžete pozrieť tu v priloženom videu a nájdete ho aj na stránkach www.chicbypig.com , kde si môžete tieto dúhy štastia zakúpiť. 

Veľmi sa teším, že tieto dúhy štastia putujú do vašich domovov a verím, že potešia vás aj vaše detičky.
Každá z nich je originál, vyrábam ich ja osobne a vkladám do nich celé svoje srdce, aby potešili tie vaše : )

Môj eBook ZDARMA - 20 MINÚT POWER JOGY PRE ZANEPRÁZDNENÉ MAMY

spolu s dvoma lekciami power jogy

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *