Mama na podlahe…ÁNO ale jedine pri….

Neviem ako vy ale ja s prichádzajúcou jarou mám neutíchajúcu energiu začať vždy niečo nové . Tento rok to bola práve výzva začať písať blog, vytvoriť eBook zdarma a online kurz.
A mám aj ďaľšie plány a sny, ktoré vo mne „trilkujú“ a nevedia sa dočkať kedy „uzrú svetlo sveta“ .
No nie vždy som bola plná energie a práve na jar doliehala na mňa jarná únava. To bolo však predtým ako som spoznala JOGU.
Po jej cvičení sa cítim nielen oddýchnutá ale

NAPADAJÚ MA TAK SKVELÉ MYŠLIENKY A NÁPADY, KTORÉ NEZOSTÁVAJÚ LEN TAK „VISIEŤ“ V HLAVE

ale nejakým zázrakom sa aj plnia : )

Častokrát sa totiž stáva, že aj keď nás napadnú nejaké úžasné myšlienky, plány alebo veci, ktoré by nás posunuli presne tam, kam by sme chceli, no skôr než ich začneme realizovať, zasiahne „zdravý rozum“ a možno aj strach a tak zostane zase len pri snoch.
No z vlastnej skúsenosti vám viem povedať, že sa to dá.

Niekedy je potreba odložiť „zdravý rozum“ a strach niekam do šuflíka a ísť si za svojim.

Už dávno nie som mamou, čo padá od únavy na podlahu. Som mamou, čo si plní svoje sny.
Napriek svojmu veku sa cítim fit a je jedno či je jar alebo zima. Nepociťujem zmeny času, výkyvy počasia a ani žiadne PMS.
A práve toto bol tiež jeden z mojich snov. Aby som bola plná energie a nepadala únavou. A keď na podlahe, tak jedine pri hre s Kubikom alebo pri cvičení na podložke : )

A čo vaše sny? Plníte si ich alebo zostávajú hlboko ukryté vo vás? A čo vaša energia? Dolieha na vás jarná únava alebo to nijako nevnímate?

Možno práve teraz je ten čas, aby ste sa nad tým zamysleli. Možno nie je náhoda, že práve VY ste navštívili môj blog a možno ste si stiahli aj môj eBook ZDARMA.

Možno ste si zacvičili spolu so mnou krátku lekciu power jogy, ktorú ste získali ako BONUS spolu s eBookom. Ak nie, tak skúste a verím, že to vo vás zanechá určité dojmy.
Či už také alebo onaké, budem rada ak mi o nich napíšete : )

mama v pohybe

Možno sa vám stane, že si po cvičení jogy aj poplačete. Joga má totižto jeden dar. Vyplavuje na povrch pocity a myšlienky, ktoré máte ukryté hlboko v sebe. No potom sa zrazu všetko vyčistí a vás zaplaví nový príval energie, myšlienok a nápadov. Je to svojim spôsobom taká očista alebo psychohygiena. Všetko nepotrebné odíde, aby uvoľnilo cestu niečomu novému. A tie zmeny, čo sa budú diať…to prajem zažiť naozaj každému.

A vôbec vás nemusí trápiť, že jogu neovládate hneď a dokonale.

JOGA JE V TOM KRÁSNA, ŽE JU NIKDY NEOVLÁDAME DOKONALE. JOGU SA UČÍME CELÝ ŽIVOT.

EBOOK ZDARMA - 20 MINÚT POWER JOGY PRE ZANEPRÁZDNENÉ MAMY

spolu s dvoma lekciami power jogy

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *